POWIAT MIELECKI ORAZ OKOLICE

FINANSE GROUP Sp. z o.o. Sp.k.

ZNAJDŹ PRODUKT, USŁUGĘ LUB FIRMĘ:

REKLAMA

FINANSE GROUP Sp. z o.o. Sp.k.

Adres: ul. Nowa 46, 39-300 Mielec

Uwagi: nazwa firmy powinna być zarejestrowaną nazwą, bez dodatkowych słów opisujących działalność firmy (nie dotyczy promowanych wpisów).

Wypełnij tylko te pola, które zawierają nieprawidłowe dane. Wszystkie wprowadzane i zgłaszane zmiany będą weryfikowane.

Czy nazwa firmy jest prawidłowa?

Określ rodzaj zgłoszenia:

6 + 15 =

Krótki opis i słowa kluczowe: Oferujemy usługi księgowe i doradcze na najwyższym, profesjonalnym poziomie i w atrakcyjnej cenie. Nasza oferta jest elastyczna i skierowana zarówno do firm jednoosobowych, jak i spółek, fundacji i stowarzyszeń. Prowadzimy obsługę księgowo-kadrową w pełnym zakresie. Działania zespołu naszych księgowych wspierają: biegły rewident z wieloletnim doświadczeniem; radca prawny z bogatym doświadczeniem w obsłudze prawnej mikro, małych i średnich przedsiębiorców; finansista praktyk wyspecjalizowany w produktach finansowych dla firm; specjalista ds. kadr oraz szkoleń BHP. Dostarczamy usługi księgowe w pełnym zakresie, zajmiemy się Twoją księgowością w formie karty podatkowej, ryczałtu ewidencjonowanego, księgi podatkowej oraz ksiąg handlowych, nasze usługi i elastyczne abonamenty cenowe zapewnią Ci wysoką jakość usług, racjonalizację kosztów obsługi księgowej i uwolnią od wszelkich problemów związanych z prowadzeniem rachunkowości firmy. możesz dostarczać dokumenty samodzielnie, wybrać obsługę kurierską lub to my odbierzemy od Ciebie dokumenty w dogodnym terminie, jako nasz klient uzyskasz możliwość bezpłatnych porad i konsultacji w zakresie prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej, nie masz ochoty sam kontaktować się z urzędami skarbowymi, zakładem ubezpieczeń społecznych i innymi urzędami – nie ma problemu, zrobimy to za Ciebie w ramach udzielonego pełnomocnictwa, nasze abonamenty to nie tylko usługi księgowe razem z nimi otrzymujesz monitoring należności i doradztwo podatkowe. POMOC PRAWNA: Nie wiesz, jak przygotować pisma urzędowe – zrobimy to za ciebie i to w ramach abonamentu. Pomożemy założyć Ci nową firmę lub zmienić dotychczasową formę działalności na inną. Zapewnimy Ci profesjonalne usługi adwokatów, doradców podatkowych i radców prawnych. Możesz zlecić nam reprezentację prawną w zakresie postępowań podatkowych i gospodarczych bez obawy o zbyt wysokie koszty usług prawniczych. SZKOLENIA BHP: Nasi klienci, także w ramach abonamentu, otrzymują możliwość zlecenia nam przeprowadzania szkoleń BHP w swojej firmie.
Nasi specjaliści wykonają ocenę ryzyka zawodowego w zakładzie pracy oraz przeprowadzą analizę stanu bezpieczeństwa i higieny pracy wraz ze wszystkimi szkoleniami z zakresu BHP