POWIAT MIELECKI ORAZ OKOLICE

Magdalena Czachor Radka

ZNAJDŹ PRODUKT, USŁUGĘ LUB FIRMĘ:

REKLAMA

Magdalena Czachor Radka

Adres: ul. Polna 3b, 39-300 Mielec

Uwagi: nazwa firmy powinna być zarejestrowaną nazwą, bez dodatkowych słów opisujących działalność firmy (nie dotyczy promowanych wpisów).

Wypełnij tylko te pola, które zawierają nieprawidłowe dane. Wszystkie wprowadzane i zgłaszane zmiany będą weryfikowane.

Czy nazwa firmy jest prawidłowa?

Określ rodzaj zgłoszenia:

1 + 12 =

Krótki opis i słowa kluczowe: Oferujemy Państwu turbosprężarki a dokładniej nasza główna oferta to regeneracja turbosprężarek Mielec ul. Polna 3b, na oryginalnych podzespołach i renomowanych częściach! Doświadczony profesjonalny personel oraz najnowocześniejsze maszyny do diagnostyki i napraw.

Posiadamy nowoczesny sprzęt, doważarki, wyważarki, piaskarki a teraz nowość w ofercie, dzięki której oferujemy także szerszy zakres usług w zakresie napraw turbosprężarek - maszyny i urządzenia do wykonywania regeneracji turbin ze zmienną geometrią oraz sterownikami elektronicznymi i półelektronicznymi. Turbosprężarki zwykłe i zmienna geometria oraz sterowniki Na nasze usługi to jakość, dlatego udzielamy gwarancji - gwarancja 12 miesięcy. Kompleksowa obsługa klientów, wiele modeli turbosprężarek dostępnych od ręki. Regenerujemy nie tylko zwykłe turbosprężarki ale również naprawa turbin na sterowniku i inne. Nie tylko turbosprężarki do samochodów, także do innego przeznaczenia.

Współpracujemy z wieloma sklepami motoryzacyjnymi, dystrybutorami w Polsce i za granicą. O naszej jakości przekonali się nie tylko klienci w Polsce ale również poza granicami kraju.